Odběr informací  - bezplatné zasílání novinek na váš e-mail
 

 

Vážení spoluobčané, na www stránkách naší obce můžete využívat novou službu "ODBĚR INFORMACÍ". Tato nová služba umožňuje zasílání důležitých informací z obecního úřadu na zaregistrované e-maily. Tento systém je pro vás zcela zdarma, veškeré náklady hradí obec.

Informace nejdůležitější - jak službu získat :
Služba je poskytována všem zaregistrovaným občanům ve stejném rozsahu a zdarma. Stačí vyplnit příslušný formulář na této stránce a od následujícího dne vám přijde na uvedený e-mail krátká zpráva s oznámením, kdykoliv se na www stránkách (včetně úřední desky a aktualit) objeví jakákoliv novinka. Stejným způsobem můžete službu kdykoli zrušit.

  Přihlášení: 
Souhlasím s odběrem informací o novinkách na www stránkách obce.
Napište Váš e-mail a slovo SOUHLASÍM
(malá či velká písmena se nerozlišují).
 
  Odhlášení:  
Ruším svůj souhlas s odběrem informací o novinkách na www stránkách obce. Napište Váš e-mail a slova RUŠÍM SOUHLAS
(malá či velká písmena se nerozlišují).

Upozornění:
Vaším souhlasem stvrzujete možnost, že Vaši uvedenou e-mailovou adresu mohou v hlavičce zprávy vidět i další příjemci e-mailu
(maximálně vždy pouze stejných pět osob).

Jelikož nevyžadujeme ani neshromažďujeme žádné další údaje, které by mohly vést ke ztotožnění dané osoby a kontaktní e-mail může být libovolný, (jaký si u jakéhokoliv poskytovatele služby založíte), nevyžaduje tato služba žádné další potvrzení v rámci podmínek GDPR!
   
   
Podle názoru Úřadu pro ochranu osobních údajů: "e-mailová adresa např. ve tvaru jan_novak@seznam.cz osobním údajem není, protože takovouto e-mailovou adresu si může založit kdokoliv a nevypovídá nic o svém majiteli."

 

© Obec Sibřina 1998-2013, 22.05.2018 23:43:59